Oyunvan1

De Cervantespedia
Saltar a: navegación, buscar

Yarış Oyunları

Evet internet düşkünü arkadaşlar yine, yeni ve dopdolu yarış oyunları içeriği ile oyunvan.com adlı sitemiz de sizlerin karşısındayız. Kurulduğumuz günden beridir. En ufak bir taviz vermeden yeni çıkan ve bizzat elediğimiz ve puanladığımız yarış oyunları ile yine siz değerli oyun severlerle buluşmanın mutluluğunu yakalıyoruz. Biliyoruz ki siz hep bizlesiniz. Büyük bir site olma yolunda sizde bizi adım adım takip ediyorsunuz. Flash oyun sektörü içerisinde çalışarak elde ettiğimiz bu haklı yerimizden sizleri selamlıyoruz. Yarış oyunları kelimesinde site dostu google arama motorlarında ilk sırayı hedefliyoruz. Buraya yükselişimizde siz değerli ziyaretçilerimizin emekleri çok ama çok büyük önem arz etmektedir. Sizlere tekrardan sonsuz teşekkürlerimizi sunuyor ve kısaca bu hafta derlediğimiz oyunlarımıza bir göz atıyoruz.

1-Ateş ve buz devri 2Oyunlar: Çoğumuzun beğeni ile oynadığı ateş ile su kahramanlarımız bu macerasında da buz çağındadırlar. Oyundaki ilk etaptan başlayarak elmasları toplamalı ve çıkış kapılarına yanmadan ulaşmalısınız. Yön tuşları ile ateşi, W,a,s,d tuşları ile suyu kontrol edebilirsiniz. İki kişilik oynayabileceğiniz eğlenceli bir oyun. Haydi oyuna, iyiki varsın Oyunvan.com İyi eğlenceler. Oyunvan ailesi... Bu Ateş ve Su Buz Devri 2 flash oyununda size başarılar dileriz.

2-Trt Çocuk Arkadaşım Bıdı Oyunlar: Trt ekranlarında yayınlanan arkadaşım bıdı adındaki çocuk programının puzzle oyununu sizler için sitemize ekliyoruz. Yapmanız gereken çok basit. Size verilecek olan resimlerin parçalarını birleştirecek ve ana resme ulaşacaksınız. Mouse yardımı ile oyundaki kontrolleri sağlayabilirsiniz. Haydi oyuna, iyiki varsın Oyunvan.com İyi eğlenceler. OyunVan Ailesi…

3-Canlı Serüven Oyunlar: Canlı Serüven’e destek olan herkese teşekkür ederiz. Bugün birlikte yazdığımız öykünün çizgi filmini 18:56’da TRTÇOCUK Kanalında izleyebilirsiniz. 1 Saatlik heyacan başladı. Şimdi yarışma zamanı tablet bilgisayarlar sizleri bekliyor. Masallarınızı yorum bölümüne yazabilirsiniz. Böylelikle hemen yayınlamış oluruz. Yazacağınız yeni öneriler yarın ki bölümde yine aynı saatte TRTÇOCUK Kanalında yayınlanacak. Fatih haylaz kediden mendilini alabilecek mi bakalım. Önerilerinizi bekliyoruz. Bu canlı serüven flash oyununda size iyi eğlenceler.

4- Yarışçı Arazi TRT Çocuk Oyunlar: Trt Çocuğun yeni oyunu Yarışçı Arazi. Sizinle tekrar birlikte olmak güzel, TRT çocuk cesaret bilgi hız Yarışcı Arazi 3 yeni parkur eklenmiş. Bilgi ,cesaret ve hız.4 araba tasarlandı panter,örümcek,boğa ve akrep.Yeni yarışçı oyunu ile iyi eğlenceler. Bu yarışçı flash oyununda size iyi puanlar.

Bu sizler için seçmiş olduğumuz oyunlarda size başarılar dilerken, bu oyunlar ile iyi vakitler geçirmenizi temenni ediyoruz.


OyunVan Ailesi

Herramientas personales
Promociones